Festiwal GRAMY – 21-22 listopada

11755140_1116252908389315_8681458144271523024_nZa tydzień 21 i 22 listopada w Gdańsku odbędą się IV targi GRA I ZABAWA a wraz z nimi XI edycja Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi – Festiwal GRAMY oraz II edycja Festiwalu CZYTAMY. Impreza odbędzie się w AMBEREXPO – siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich SA. Targom ma towarzyszyć bogaty program o charakterze edukacyjno-rozrywkowym.

W festiwalowej wypożyczalni znajdzie się ponad 700 różnych planszówek (gry planszowe, logiczne, karciane, puzzle, klocki, itp.) oraz 300 stolików dla chętnych graczy przy których będzie można wypróbować wybrane tytuły. Podczas targów odbędą się także warsztaty dla początkujących twórców gier planszowych, w tym roku prowadzone między innymi przez Fréderica Moyersoena. Jest on autorem takich gier jak Sabotażyści czy Termity. Na uczestników czekają także liczne turnieje i konkursy. W trakcie festiwalu odbędzie się też finał plebiscytu GRA ROKU podczas którego ogłoszone zostaną wyniki najlepszych tytułów roku 2015.

Z kolei na Festiwalu CZYTAMY będzie można kupić wiele ciekawych książek, nie tylko już istniejących na rynku ale także premier wydawniczych. Poza tym organizatorzy planują spotkania z autorami i ilustratorami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s