Pola Arle już na Wspieram.to

pola20arle2Games Factory Publishing ostro zaczęło ten rok. Najpierw kampania z grą Mistfall, chwilę później Pocket Imperium (obie w pełni ufundowane), a teraz kolejna – Pola Arle. W ciągu godziny od startu kampanii zebrano ponad 30% sumy z kwestowanych 25 000 zł. Jeśli i ta akcja przebiegnie jak dwie pozostałe, to sukces będzie murowany.

Pola Arle to gra ekonomiczna, w którą możemy zagrać sami lub z dodatkową osobą. Przeniesiemy się w niej do końca XVIII wieku. W skrócie gra polega na zarządzaniu sporych rozmiarów farmą w północno-wschodnich Niemczech. Będziemy przydzielać robotników do konkretnych zadań, dbać o narzędzia, budować budynki, a nawet planować sprzedaż produktów.

14

W trakcie rozgrywki nie będziemy przywiązani do tylko jednej strategii. Jeśli w którymś momencie zechcemy zmienić ją nie będzie z tym problemu. Dzięki temu każda rozgrywka może być inna. Dodatkowo gra oferuje 30 różnych akcji, plus ich konsekwencje. Rozgrywka podzielona została na 9 tur – 5 tur lata i 4 tury zimy. W każdej turze będziemy musieli przydzielić czterech swoich synów do wykonania czterech akcji na planszy – robiąc to naprzemiennie.

Twórcą gry jest Uwe Rosenberg, twórca takich gier jak Agricola czy Patchwork, tak więc fajni jego dzieł powinni być zachwyceni. Farma reprezentowana jest przez mnogość przepięknych płytek zaś każdy element gry ma swój odpowiednik na stole.

pola20arle

Pola Arle będzie można wesprzeć aż do 27 marca włącznie, ale tylko do 22 lutego grę można kupić w atrakcyjnie niskiej cenie.

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Pola Arle już na Wspieram.to

  1. Pingback: Level #7 complete (08.02.2016 – 21.02.2016) | Level Up Strefa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s