Lil’ Cthulhu na Kickstarterze

Lil Cthulhu gameKto nie słyszał ten niech słucha, kto nie czytał, niech więc czyta. Gra Lil Cthulhu w końcu rozpoczęła swoją kampanię na Kickstarterze. Niech więc wszyscy kultyści złapią w ręce najmroczniejsze zabawki i spróbują uszczęśliwić małego Cthulhu. Za produkcję odpowiada De-Evolution Studios, robiące do tej pory gry głównie na  iOS i Andrioda. 

Lil Cthulhu 3O czym jest Lil Cthulhu? Otóż jest to gra karciana o małym Cthulhu, który jak przystało na dziecko przedwiecznego jest rozpieszczony, rozwydrzony i oczywiście zły do szpiku kości. Gracze będą mieli „przyjemność” wcielić się w kultystów, którym przypadło w udziale cierpieć ogromne katusze – czyli zajmować się małym Cthulhu. A ten wcale nie będzie łatwy w opiece. Jak to dziecko, będzie od graczy żądał wciąż nowych zabawek (oczywiście tylko tych przesiąkniętych złem). Wygrywa ten kultysta, który jako pierwszy mu je dostarczy, lub ten który jako jedyny został jeszcze przy zdrowych zmysłach.

Lil Cthulhu 2Gra jest przeznaczona dla 2 do 5 graczy. Jedna rozgrywka ma trwać około 20-30 minut. Jednak można to zmienić poprzez dodawanie lub odejmowanie kart żądań. Im więcej tych kart w grze tym gra robi się trudniejsza i dłuższa, dzięki czemu może zadowolić nawet bardziej wytrawnych fanów.

Twórcy zaplanowali swoją kampanię aż do 1 kwietnia na kwotę 23 800$. Na tą chwilę udało im się już zebrać ponad 4 000$, a to dopiero koniec pierwszego dnia. Grę możemy zakupić już za 25$, a jeśli marzy nam się zostanie Mrocznym Kultystą to wystarczy dopłacić 5$, dzięki czemu otrzymamy jeszcze mały dodatek.

Kampanię można wesprzeć na Kickstarterze pod tym linkiem: Lil Cthulhu – Kickstarter

Zaś o grze można poczytać więcej tutaj: Lil Cthulhu – strona

Także Kultyści – w drogę ku mrocznemu przeznaczeniu!!

Jedna uwaga do wpisu “Lil’ Cthulhu na Kickstarterze

  1. Pingback: Level #8 complete – marzec 2016 | Level Up Strefa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s