Hearthstone – Przedwieczni Bogowie

ss-main-thumbHearthstone’a wielbicielom karcianek chyba nie trzeba przedstawiać. Gra bijąca rekordy popularności na całym świecie wkrótce doczeka się nowego dodatku. Tym razem nasze karty ozdobią sami przebudzeni Pradawni Bogowie – przerażające monstra spoza czasu, które sieją przerażenie i doprowadzają śmiertelników do obłędu.

Nowy dodatek to aż 134 świeżutkie karty, w tym cztery legendarne (C’Thun, Yogg-Saron, Y’Shaarj i N’Zoth). C’Thuna będzie można zdobyć kupując swój pierwszy pakiet kart z tego rozszerzenia. Dodatkowo mrocznych władców wspomogą kultyści, których pojawienie się na planszy przyniesie ich Panom dodatkowe premie, a także dobrze znani wojownicy doprowadzeni do obłędu przez przedwiecznych.

Jak zwykle nowe pakiety kart będzie można kupić za złoto oraz prawdziwe pieniądze. Co więcej, kupując pakiet 50 boosterów w  przedsprzedaży otrzymamy unikatowy rewers.

Dodatek pojawi się pod koniec kwietnia lub na początku maja i stanowi kolejny krok w zabiegach Blizzarda aby odświeżyć trochę formułę Hearthstone. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie dodatku tutaj a na razie zapraszamy na fenomenalny teaser:

„Pradawna Kosmiczna Moc™ może powodować efekty uboczne: wyrastanie dodatkowych kończyn, ślepiów, macek i nibynóżek; obrzydliwe wydzieliny nie z tego świata; zwiększony apetyt na owoce morza; pęd do eksploracji podejrzanych ruin; nagła pogarda dla „śmiertelnych robaków”; przypływ straszliwej, niszczycielskiej mocy; lekką senność. Dawkowanie według ulotki.”

Jedna uwaga do wpisu “Hearthstone – Przedwieczni Bogowie

  1. Pingback: Level #9 | Level Up Strefa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s