Znaki Carcossy – nowy dodatek do Eldritch Horror

eh06_box-leftJuż wkrótce nasz racjonalizm i wiara w naukowe osiągnięcia zostaną wystawione na ciężką próbę. Szaleństwo wlewa się powoli do naszego świata, a ci których mamy za sprzymierzeńców mogą pewnego dnia obrócić się przeciw nam z obłąkańczym błyskiem w oku.

Signs of Carcosa to najnowszy dodatek do Eldritch Horror tym razem skupiający się na zdradzie i szaleństwie szerzonych przez nowego przedwiecznego – Hastura. Oczywiście w parze z Hasturem idzie przedstawienie teatralne Króla w żółci. Aby pokonać te nowe zagrożenia badacze będą zmuszeni odnaleźć klucz do Carcosy i zmierzyć się z przedwiecznym na jego terenie.

eh06-sample-700w

Jak każdy dodatek, tak i ten wprowadza do gry nowych śmiałków. Tym razem pomogą nam Dexter Drake, Jenny Barnes, Michael McGlen i Wendy Adams. Ten pierwszy to były żołnierz, który obecnie pracuje jako iluzjonista. Poza smykałką do scenicznych występów Dexter w trakcie swoich podróży posiadł rozległą wiedzę okultystyczną. Dzięki temu nie tylko może wypędzać potwory na inne pole z bramą, ale również o wiele łatwiej przychodzi mu nauka nowych zaklęć.

eh06-character-dexter-drake

Poza badaczami i przedwiecznym, dodatek wprowadzi nowe stany, zaklęcia, zasoby, artefakty i karty mitów, które pozwolą zagłębić się w ten świat szaleństwa i strachu.

Za granicą dodatek ukaże się już w trzecim kwartale tego roku. Miejmy nadzieję, że i u nas Król w żółci nie każe na siebie długo czekać.

Jedna uwaga do wpisu “Znaki Carcossy – nowy dodatek do Eldritch Horror

  1. Pingback: Level #10 complete – kwiecień/maj 2016 | Level Up Strefa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s