Teomachia: Mity Cthulhu – unboxing

DSC00841Przed chwilą odebraliśmy z paczkomatów nową przesyłkę od wydawnictwa Fabryka Gier Historycznych – Teomachię z dodatkiem Mity Cthulhu. Czekaliśmy na nią z niecierpliwością od kilku miesięcy i w końcu się doczekaliśmy.

Samo pudełko jest niewielkich rozmiarów, zwłaszcza jeśli porówna się je z innymi planszówkami czy karciankami. Mimo to jego zawartość bardzo przyjemna i dość bogata w elementy. Pierwszą rzeczą jaka przykuwa wzrok są piękne grafiki na kartach. Ich wykonanie jest wprost artystyczne. Zwłaszcza przedstawione bóstwa na planszach robią wrażenie. W sumie znajdziemy ich w pudełku 35 podzielonych na różne mitologie.

DSC00858Poza nimi znajdziemy tez 65 kart mitów, 120 kart modlitw, 24 karty żywiołów, 12 kart nagród, 10 kart proroków i kapłanów, 4 karty desperacji, 74 żetonów czcicieli, 6 żetonów cudu, żetony kapłanów i proroków (wraz z odpowiednimi naklejkami) oraz dwie instrukcje.

Poza miologiami znanymi z podstawki (4 mitologie po dwa bóstwa) w pudełku znalazło się 9 nowych, każdą reprezentują 3 bóstwa. Mają one  całkiem nową szatę graficzną.

Całość prezentuje się bardzo przyjemnie, a wkrótce podzielimy się naszą recenzją.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s