Warszawskie Targi Fantastyki już w najbliższą sobotę

cropped-logo-targi-strona41Już w najbliższą sobotę – 28 listopada – w Warszawie odbędą się Warszawskie Targi Fantastyki – zima 2015. Organizator (Smocze Skarby Event Team) zaprasza do Babki do Wynajęcia znajdującej się obok CH Arkadia. Impreza potrwa od 10:00 rano do 20:00 wieczorem.

Dla uczestników targów zostało zaplanowanych wiele atrakcji. Będzie można spotkać się z autorami cenionych dzieł fantastyki, między innymi z Mają Lidią Kossakowską, Jarosławem Grzędowiczem czy Arturem Szyndlerem oraz kilkoma innymi osobistościami.

Wiele osób będzie też na pewno zadowolonych ze sporej listy wystawców, którzy pokażą swoją ofertę zgromadzonym. Na oficjalnej stronie targów możemy znaleźć aż 12 różnych kategorii pod którymi można było zgłosić swoje stoisko. W sumie wypisanych atrakcji mamy tam niemalże 100. Także na pewno nie będzie można się nudzić i każdy zdoła znaleźć wśród nich coś dla siebie.

Organizatorzy zaplanowali także Pokazy Gier Bitewnych w FGB znajdującym się w budynku obok. O każdej pełnej godzinie przez 30-40 minut będzie można obejrzeć prezentację jednej z poniższych gier:

  • Warhammer 40000
  • Warhammer – Age of Sigmar
  • Wolsung
  • Star Wars – X-wing

Dla osób chętnych spędzić odrobinę bardziej aktywnie popołudnie przygotowano LARP Czarne Srebro. Jest to to barwna, pełna zwrotów akcji i humoru opowieść o piratach przeznaczona dla 15-20 osób. LARP został osadzony w konwencji komedii awanturniczej. Oczywiście odpowiednie stroje są obowiązkowe na tej części imprezy.

Warszawskie Targi Fantastyki to także pierwsza w Polsce impreza, na którą bilety można kupić na zasadach „Pay What You Want”. Oznacza to tyle, że każdy sam decyduje ile dla niego warte jest wejście na targi. Można zapłacić zarówno 10 jak i 100 zł.

Szczegółowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie lub profilu Facebook eventu.

Za tydzień postaramy się wrzucić naszą relację z targów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s